Konkurs trwa od 1.08.2022 do 31.08.2022

Weź udział w konkursie
"Wierzymy w Twój plan"

i wygraj jedną z trzech nagród
w wysokości 10 000 zł albo jedną
z 50 nagród w wysokości 1 000 zł

Weź udział

Szczegóły konkursu w regulaminie. Organizatorem konkursu „Wierzymy w Twój plan”
jest Provident Polska S.A. z siedzibą przy ul. Inflanckiej 4A, 00‑189 Warszawa.

Weź udział w konkursie i zyskaj szanse na wygraną

Każdy kto od 1 sierpnia 2022 do 31 sierpnia 2022 roku zdecyduje się na dowolną pożyczkę w Providencie może wziąć udział w konkursie „Wierzymy w Twój plan” i wygrać nagrodę!
Wypełnij formularz zgłoszeniowy i podziel się z nami swoim planem.

1

Krok

Jeśli w czasie trwania konkursu wziąłeś pożyczkę w Providencie, wypełnij formularz zgłoszeniowy umieszczony poniżej. Zgłoszenie możesz także wysłać pocztą na adres: Provident Polska SA, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa. List z dopiskiem: „Konkurs – Wierzymy w Twój plan” powinien do nas dotrzeć do 31 sierpnia 2022 roku.

2

Krok

W formularzu odpowiedz na pytanie konkursowe „Jaki plan zrealizujesz dzięki naszej pożyczce?”.

3

Krok

W październiku komisja konkursowa ogłosi wyniki konkursu na stronie konkursowej zgodnie z Regulaminem. Sprawdź, czy jesteś w gronie zwycięzców.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Kliknij tu!

Do wygrania

Nagrody główne

3x 10 000 

Nagrody dodatkowe

50x 1 000 

Formularz
Zgłaszam się do konkursu

  * wszystkie pola powinny być uzupełnione

  Szczegóły Konkursu zawarte są w Regulaminie dostępnym także u Organizatora – Provident Polska S.A.. Konkurs jest przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat, zamieszkałych w Polsce.

  Administratorem danych osobowych Uczestników konkursu „Wierzymy w Twój plan”, jest Provident Polska S.A., z siedzibą w Warszawie, ul. Inflancka 4A (00-189 Warszawa), wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000009389, zarejestrowana jako podatnik pod numerem NIP 525-15-71-292, o kapitale zakładowym w wysokości 142 900 000, 00 zł, który został wpłacony w całości (Organizator Konkursu).
  Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych uczestników konkursu znajdują się regulaminie konkursu „Wierzymy w Twój plan”.

  Organizatorem konkursu „Wierzymy w Twój plan”
  jest Provident Polska S.A. z siedzibą przy ul. Inflanckiej 4A, 00‑189 Warszawa.

  Wyniki konkursu

  Śledź wyniki konkursu Providenta „Wierzymy w Twój plan”. Sprawdź, może nagroda trafi właśnie do Ciebie?

  Lista zwycięzców

  Nagroda pierwszego stopnia

  Nagroda drugiego stopnia

  Nagroda drugiego stopnia

  Nagroda drugiego stopnia

  O nas

  Provident Polska SA jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF) notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. IPF działa w 11 krajach na całym świecie. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych.

  Prezesem zarządu jest Agnieszka Kłos-Siddiqui. Provident Polska SA jest firmą multikanałową i multiproduktową – dociera do wszystkich grup klientów i oferuje szereg produktów: pożyczkę konsumencką dostępną w wariantach online, z obsługą domową lub samodzielną spłatą, a także pożyczkę konsumencką.

  Jednym z filarów strategii biznesowej Providenta jest odpowiedzialne pożyczanie. W 2021 roku Provident zaprezentował czwarty raport społeczny podsumowujący działania firmy w latach 2019-2020. Provident jest jedyną firmą pożyczkową, która przygotowuje raport CSR. Za lata 2014, 2015 oraz 2017, 2018 i 2019 otrzymał tytuł „Etyczna Firma” przyznawany przez redakcję dziennika „Puls Biznesu”, a w roku 2020 tytuł Super Etycznej Firmy. W 2015 roku, będąc jednym z największych reklamodawców sektora finansowego, Provident stał się sygnatariuszem Rady Reklamy. Firma dziewięciokrotnie została wyróżniona certyfikatem Top Employer (w latach 2013-2021).

  25 porad na 25-lecie Providenta!

  Kilka miesięcy temu wzięłam pożyczkę na nową lodówkę. Niestety, mąż nie miał w ogóle zleceń w tym miesiącu, więc stoję przed dylematem czy spłacić kolejną ratę czy wysłać dzieci na obóz. Boję się, bo pewnie jak nie zapłacę to mi komornik wejdzie. Co mam zrobić?

  Laura (43 l.) z Kołobrzegu

  Proszę się nie obawiać. Jeśli w trakcie procesu spłaty nagle utraciliśmy płynność finansową, nie jest to sytuacja bez wyjścia. Przede wszystkim warto poinformować firmę o opóźnieniu w spłacie kredytu jeszcze zanim ono nastąpi. To pozwoli znaleźć optymalne rozwiązanie, jak np. odroczenie terminu spłaty. Taką możliwość ma każdy klient Providenta, który spłacił co najmniej dwie miesięczne raty lub cztery tygodniowe raty od dnia zawarcia umowy – w ramach wykupionego w umowie pakietu usług „Elastyczny Plan Spłat”. Z tytułu odroczenia płatności rat nie są naliczane żadne dodatkowe odsetki. Po prostu klient płaci tę ratę w takiej samej wysokości w kolejnym miesiącu. Jeśli jednak pani nie zgłosi opóźnienia i ono nastąpi, pożyczkodawca będzie miał prawo naliczyć odsetki. W Providencie ich nie naliczamy, ale prawo na to pozwala. Z kolei jeśli już opóźnienie sięga 60 dni, firma może panią zgłosić do rejestru Biura Informacji Kredytowej. A to może mieć wpływ na ocenę pani zdolności kredytowej przy ubieganiu się o kredyty lub pożyczki w przyszłości. No i pożyczkodawca ma prawo wezwać klienta do zapłacenia zaległości pod rygorem wypowiedzenia umowy, a w przypadku braku zapłaty ją wypowiedzieć i dochodzić spłaty całej kwoty z odsetkami. Naprawdę nie warto.

  Są wakacje i myślałem, że już z żoną nie pojedziemy nad morze, a tu pojawiła się świetna okazja. Tyle że to tak zwane „last minute” i muszę wpłacić te kilka tysięcy najdalej jutro. Ile się czeka u was na pieniądze od chwili złożenia wniosku?

  Robert (66 l.) z Gniezna

  Świetnie rozumiemy, że są sytuacje, w których wydatki pojawiają się niespodziewanie. Czy bylibyśmy na rynku 25 lat, gdybyśmy nie odpowiadali na takie potrzeby naszych klientów? W Providencie otrzyma pan pieniądze nawet do 15 minut od wypełnienia wniosku. Czas wypłaty zależy tylko od rodzaju pożyczki, o jaką pan wnioskuje, pańskiej zdolności finansowej i tego, czy bank, w którym ma pan konto, przyjmuje przelewy ekspresowe. Pożyczkę samoobsługową uzyska pan wypełniając wniosek online. Jeśli składa pan wniosek za pośrednictwem doradcy klienta, to pieniądze wypłacane są zwykle tego samego dnia, w którym pan złoży wniosek: albo na spotkaniu z doradcą albo przelewem. Doradca może umówić spotkanie nawet w godzinę od czasu zgłoszenia się na infolinię. Umożliwia to rozwinięta sieć sprzedaży – mamy ponad trzy tysiące doradców w całej Polsce.

  Pożyczyłem u Was w Providencie 5000 złotych i zostały mi jeszcze 4 raty do spłacenia. W tym czasie znalazłem dodatkową pracę i mam nadwyżkę pieniędzy. Stać mnie na to, żeby już tę pożyczkę spłacić przed terminem. Czy to mi się w ogóle opłaca? Naliczacie za to jakieś kary?

  Jarosław (43 l.) z Malborka

  Jest dokładnie odwrotnie! Zgodnie z prawem ma Pan prawo w każdym czasie przed terminem ustalonym w Umowie do wcześniejszej spłaty części lub całości kredytu bez względu na to, czy uprzedził Pan pożyczkodawcę o zamiarze dokonania takiej spłaty. Nie ma za to żadnych kar. I nic Pan dodatkowo nie płaci, a nawet może pan dzięki temu zyskać. W takim przypadku, w związku ze skróceniem czasu obowiązywania umowy z uwagi na przedterminową spłatę pożyczki przysługuje Panu prawo do pomniejszenia wszystkich opłat naliczonych przy udzielaniu pożyczki o te koszty, które dotyczą okresu, o który skrócono czas obowiązywania umowy. Oznacza to, że pożyczka finalnie okaże się tańsza niż miała być, gdy dostał Pan informację o całkowitej kwocie do zapłaty. W Providencie wprowadziliśmy do umów pożyczek oddzielny paragraf, który odnosi się do wcześniejszej spłaty pożyczki, w związku z czym klient jest świadomy swojego prawa do spłaty w całości lub części pożyczki w każdym czasie przed terminem ustalonym w umowie.

  Kilka lat temu ubiegałam się o kilka tysięcy złotych pożyczki w banku i musiałam przynieść cały pakiet zaświadczeń i dokumentów. Teraz odmówili mi od razu, bo powiedzieli, że mniej niż 20 tys. zł nie pożyczą. A po co mi tyle? W pół roku tyle nie zarabiam! Dlatego dzwonię do was. Jakie dokumenty muszę przygotować, żeby dostać pieniądze?

  Dagmara (57 l.) z Radomia

  W Providencie oferujemy pożyczkę osobom pełnoletnim mającym polskie obywatelstwo bez zbędnych formalności. Wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę, kontaktując się z naszym doradcą lub dzwoniąc na infolinię. Do wydania decyzji potrzebny będzie tylko pani dowód osobisty, dokument poświadczający dane adresowe oraz potwierdzenie, że ma pani dochód umożliwiający spłatę rat. W zależności od przebiegu procesu oceny zdolności kredytowej, możemy poprosić jeszcze o złożenie oświadczenia potwierdzającego dochody. Przy składaniu wniosku online (www.provident.pl) jest podobnie – wystarczy dowód, ale trzeba jeszcze mieć rachunek bankowy i telefon, bo w ten sposób sprawdzamy tożsamość wnioskodawcy i dbamy, by nikt nie wziął pożyczki na dane innej osoby. Przy weryfikacji zdolności kredytowych za zgodą klienta korzystamy z danych zewnętrznych dostarczanych przez BIK, BIGi czy CRIF. Dla naszych obecnych klientów z dobrą historią spłaty stosujemy uproszczone metody oceny zdolności kredytowej, przez co mogą łatwiej otrzymać pożyczkę.

  Regularnie pożyczam u was pieniądze, bo cenię sobie jakość obsługi. Znam doradcę na moim osiedlu i mu ufam. Zawsze dostaję harmonogram spłat i informację o całkowitej kwocie do spłaty. Ale nigdy wcześniej nie pożyczałem w czasie, gdy były podwyżki stóp procentowych. Znajomi biadolą, że rosną im raty kredytów na mieszkanie. A jak to jest z pożyczką? Też mi wzrosną raty?

  Michał (24 l.) z Kazimierza Dolnego

  U nas raty na pewno nie wzrosną. Instytucje finansowe pożyczając pieniądze stosują albo oprocentowanie stałe, albo zmienne. To drugie jest bardziej popularne od lat i wtedy raty rosną, gdy Rada Polityki Pieniężnej zdecyduje o podwyżce stóp procentowych. Tymczasem wszystkie pożyczki w Provident mają stałe oprocentowanie. Nawet więc, gdy Rada Polityki Pieniężnej znów podniesie stopy, u nas raty pożyczki nie ulegną zmianie. Co więcej – gdy w końcu stopy procentowe zaczną być obniżane, oprocentowanie naszych pożyczek również zostanie obniżone, a zatem raty będą maleć.

  Dzwoniłem ostatnio na infolinię i nawet nie czekałem za długo. Pani była trochę sztywna i nie reagowała na moje żarciki i flirtowanie – przyznam, że lubię tak z paniami porozmawiać, bo to od razu milej się robi. Potem mówię do żony, że ta młodzież dzisiaj to już nie łapie takich wstawek. A ona się śmieje ze mnie, że rozmawiałem z jakimś robotem. To możliwe? Zatrudniacie roboty?

  Roman (68 l.) ze Szczecina

  To nowa technologia wykorzystująca automatyczne nagrania posługujące się ludzkim głosem. Są przygotowane do odpowiadania na najczęściej pojawiające się problemy, pytania, na przekierowanie trudniejszych spraw do konsultantów. Wspierają pracowników naszego call center, a nie ich zastępują. Dzięki botom w Provident Polska na połączenie czeka się mniej niż 20 sekund, a przecież zgodzi się pan, że najbardziej irytujące jest to czekanie i muzyczka w tle lub komunikat „jesteś pierwszy na liście oczekujących”. To rozwiązanie pozwala szanować czas klientów. Nie zmienia to faktu, że każdego dnia ponad 250 naszych konsultantów obsługuje nawet kilka tysięcy klientów. Boty dzwonią do klientów, odpowiadają na proste pytania, umieją przedstawić ofertę, przeprowadzają ankietę satysfakcji, ale jeśli wolimy rozmowę z konsultantem, wystarczy poprosić o przełączenie.